RG1608P-86R6-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-86R6-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 86.6 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-86R6-D-T5 Susumu
    RG1608P-86R6-D-T5 Susumu
    RG1608P-86R6-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-86R6-D-T5 is described as RES SMD 86.6 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH