RG1608P-93R1-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-93R1-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 93.1 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-93R1-D-T5 Susumu
    RG1608P-93R1-D-T5 Susumu
    RG1608P-93R1-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-93R1-D-T5 is described as RES SMD 93.1 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM