C1005NP02A101J050BA TDK
  • Part Number: C1005NP02A101J050BA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 100PF 100V NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1005NP02A101J050BA TDK
    C1005NP02A101J050BA TDK
    C1005NP02A101J050BA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005NP02A101J050BA is described as CAP CER 100PF 100V NP0 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB