C1005NP02A181J050BA TDK
  • Part Number: C1005NP02A181J050BA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 180PF 100V NP0 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1005NP02A181J050BA TDK
    C1005NP02A181J050BA TDK
    C1005NP02A181J050BA is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005NP02A181J050BA is described as CAP CER 180PF 100V NP0 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM