C1005X7R1V224M050BE TDK
  • Part Number: C1005X7R1V224M050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.22UF 35V X7R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1005X7R1V224M050BE TDK
    C1005X7R1V224M050BE TDK
    C1005X7R1V224M050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005X7R1V224M050BE is described as CAP CER 0.22UF 35V X7R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK