C1005X8R1C473K050BE TDK
  • Part Number: C1005X8R1C473K050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.047UF 16V X8R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1005X8R1C473K050BE TDK
    C1005X8R1C473K050BE TDK
    C1005X8R1C473K050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005X8R1C473K050BE is described as CAP CER 0.047UF 16V X8R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK