C1005X8R1E153M050BE TDK
  • Part Number: C1005X8R1E153M050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.015UF 25V X8R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1005X8R1E153M050BE TDK
    C1005X8R1E153M050BE TDK
    C1005X8R1E153M050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005X8R1E153M050BE is described as CAP CER 0.015UF 25V X8R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM