C1005X8R1H222K050BE TDK
  • Part Number: C1005X8R1H222K050BE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2200PF 50V X8R 0402
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about C1005X8R1H222K050BE TDK
    C1005X8R1H222K050BE TDK
    C1005X8R1H222K050BE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. C1005X8R1H222K050BE is described as CAP CER 2200PF 50V X8R 0402. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F