CD80ZU2GA152MYGKA TDK
  • Part Number: CD80ZU2GA152MYGKA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1500PF 440VAC Z5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 952
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"