CD80ZU2GA152MYNKA TDK
  • Part Number: CD80ZU2GA152MYNKA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1500PF 440VAC Z5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,232
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"