CGA3E2C0G1H822J080AD TDK
  • Part Number: CGA3E2C0G1H822J080AD
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 8200PF 50V C0G 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 13,440
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA3E2C0G1H822J080AD TDK
    CGA3E2C0G1H822J080AD TDK
    CGA3E2C0G1H822J080AD is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E2C0G1H822J080AD is described as CAP CER 8200PF 50V C0G 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE