CGA3E2X7R1H222M080AE TDK
  • Part Number: CGA3E2X7R1H222M080AE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA3E2X7R1H222M080AE TDK
    CGA3E2X7R1H222M080AE TDK
    CGA3E2X7R1H222M080AE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E2X7R1H222M080AE is described as CAP CER 2200PF 50V X7R 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    View
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A