CGA3E2X7R1H223M080AE TDK
  • Part Number: CGA3E2X7R1H223M080AE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA3E2X7R1H223M080AE TDK
    CGA3E2X7R1H223M080AE TDK
    CGA3E2X7R1H223M080AE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E2X7R1H223M080AE is described as CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A