CGA3E2X7R2A103M080AE TDK
  • Part Number: CGA3E2X7R2A103M080AE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA3E2X7R2A103M080AE TDK
    CGA3E2X7R2A103M080AE TDK
    CGA3E2X7R2A103M080AE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E2X7R2A103M080AE is described as CAP CER 10000PF 100V X7R 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ