CGA3E2X8R1H102M080AE TDK
  • Part Number: CGA3E2X8R1H102M080AE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1000PF 50V X8R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA3E2X8R1H102M080AE TDK
    CGA3E2X8R1H102M080AE TDK
    CGA3E2X8R1H102M080AE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E2X8R1H102M080AE is described as CAP CER 1000PF 50V X8R 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM