CGA3E2X8R1H222M080AE TDK
  • Part Number: CGA3E2X8R1H222M080AE
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2200PF 50V X8R 0603
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • More about CGA3E2X8R1H222M080AE TDK
    CGA3E2X8R1H222M080AE TDK
    CGA3E2X8R1H222M080AE is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA3E2X8R1H222M080AE is described as CAP CER 2200PF 50V X8R 0603. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Ceramic Capacitors from all manufacturers
    ---> Capacitors by sub category
  • More About  Ceramic Capacitors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM