CGA4J3X8R1C684K125AD TDK
  • Part Number: CGA4J3X8R1C684K125AD
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.68UF 16V X8R 0805
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CGA4J3X8R1C684K125AD TDK
    CGA4J3X8R1C684K125AD TDK
    CGA4J3X8R1C684K125AD is manufactured by TDK and is categorized in the Ceramic Capacitors category. CGA4J3X8R1C684K125AD is described as CAP CER 0.68UF 16V X8R 0805. Perfect Parts is a supplier of Capacitors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK