TSL0808RA-101KR80-PF TDK
  • Part Number: TSL0808RA-101KR80-PF
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 800MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,622
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TSL0808RA-101KR80-PF TDK
    TSL0808RA-101KR80-PF TDK
    TSL0808RA-101KR80-PF is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. TSL0808RA-101KR80-PF is described as FIXED IND 100UH 800MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB