TSL0808RA-221KR54-PF TDK
  • Part Number: TSL0808RA-221KR54-PF
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 220UH 540MA 530 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,408
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TSL0808RA-221KR54-PF TDK
    TSL0808RA-221KR54-PF TDK
    TSL0808RA-221KR54-PF is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. TSL0808RA-221KR54-PF is described as FIXED IND 220UH 540MA 530 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE