VLS252010ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS252010ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 710MA 532 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010ET-6R8M-CA TDK
    VLS252010ET-6R8M-CA TDK
    VLS252010ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 710MA 532 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA