VLS252010HBU-100M TDK
  • Part Number: VLS252010HBU-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 680MA 696 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBU-100M TDK
    VLS252010HBU-100M TDK
    VLS252010HBU-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBU-100M is described as FIXED IND 10UH 680MA 696 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM