VLS252010HBU-3R3M TDK
  • Part Number: VLS252010HBU-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.24A 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBU-3R3M TDK
    VLS252010HBU-3R3M TDK
    VLS252010HBU-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBU-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.24A 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB