VLS252010HBX-2R2M-1 TDK
  • Part Number: VLS252010HBX-2R2M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.76A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252010HBX-2R2M-1 TDK
    VLS252010HBX-2R2M-1 TDK
    VLS252010HBX-2R2M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010HBX-2R2M-1 is described as FIXED IND 2.2UH 1.76A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"