VLS252010T-1R0N TDK
  • Part Number: VLS252010T-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.7A 85 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 49,640
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252010T-1R0N TDK
    VLS252010T-1R0N TDK
    VLS252010T-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252010T-1R0N is described as FIXED IND 1UH 1.7A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.