VLS252012CX-220M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012CX-220M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 560MA 955 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012CX-220M-1 TDK
    VLS252012CX-220M-1 TDK
    VLS252012CX-220M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012CX-220M-1 is described as FIXED IND 22UH 560MA 955 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM