VLS252012ET-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLS252012ET-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 154 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012ET-2R2M-CA TDK
    VLS252012ET-2R2M-CA TDK
    VLS252012ET-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012ET-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 1.3A 154 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.