VLS252012HBU-220M TDK
  • Part Number: VLS252012HBU-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 580MA 1.68 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252012HBU-220M TDK
    VLS252012HBU-220M TDK
    VLS252012HBU-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBU-220M is described as FIXED IND 22UH 580MA 1.68 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE HOOKUP BATT. SPRING CLAMP
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    CABLE MARINE HOOKUP RING LUGS
    View
    Keystone Electronics
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    Keystone Electronics
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP