VLS252012HBX-1R5M-1 TDK
  • Part Number: VLS252012HBX-1R5M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.75A 82 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,268
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012HBX-1R5M-1 TDK
    VLS252012HBX-1R5M-1 TDK
    VLS252012HBX-1R5M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012HBX-1R5M-1 is described as FIXED IND 1.5UH 2.75A 82 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM