VLS252012T-2R2M1R3 TDK
  • Part Number: VLS252012T-2R2M1R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.3A 155 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 177,900
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252012T-2R2M1R3 TDK
    VLS252012T-2R2M1R3 TDK
    VLS252012T-2R2M1R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252012T-2R2M1R3 is described as FIXED IND 2.2UH 1.3A 155 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.