VLS252015ET-4R7M-CA TDK
  • Part Number: VLS252015ET-4R7M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252015ET-4R7M-CA TDK
    VLS252015ET-4R7M-CA TDK
    VLS252015ET-4R7M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252015ET-4R7M-CA is described as FIXED IND 4.7UH 890MA 318 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE