CC10-0505SF-E TDK-Lambda
  • Available: 469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-0505SF-E TDK-Lambda
    CC10-0505SF-E TDK-Lambda
    CC10-0505SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-0505SF-E is described as CONV DC/DC 10W SNGL 5V 5V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH