CC10-4812DF-E TDK-Lambda
  • Available: 375
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-4812DF-E TDK-Lambda
    CC10-4812DF-E TDK-Lambda
    CC10-4812DF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-4812DF-E is described as CONV DC/DC 10W DUL 48V +-12V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM