CC10-4812SR-E TDK-Lambda
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC10-4812SR-E TDK-Lambda
    CC10-4812SR-E TDK-Lambda
    CC10-4812SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC10-4812SR-E is described as CONV DC/DC 10W SNGL 48V 12V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM