CC15-2405SRP-E TDK-Lambda
  • More about CC15-2405SRP-E TDK-Lambda
    CC15-2405SRP-E TDK-Lambda
    CC15-2405SRP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-2405SRP-E is described as CONV DC/DC 24V 5V 3A 15W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK