CC15-2412SFP-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC15-2412SFP-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 15W 24V 12V 1.25A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 198
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC15-2412SFP-E TDK-Lambda
    CC15-2412SFP-E TDK-Lambda
    CC15-2412SFP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC15-2412SFP-E is described as CONV DC/DC 15W 24V 12V 1.25A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM