CC1R5-0503SF-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-0503SF-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W SNGL 5V 3.3V PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 157
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-0503SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-0503SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-0503SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-0503SF-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 5V 3.3V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK