CC1R5-1212SF-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-1212SF-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W SNGL 12V 12V PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 760
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-1212SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-1212SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-1212SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-1212SF-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 12V 12V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM