CC1R5-2405SR-E TDK-Lambda
  • Available: 678
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-2405SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-2405SR-E TDK-Lambda
    CC1R5-2405SR-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-2405SR-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 24V 5V SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM