CC1R5-2412SF-E TDK-Lambda
  • Part Number: CC1R5-2412SF-E
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: CONV DC/DC 1.5W SNGL 24V 12V PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 288
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-2412SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-2412SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-2412SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-2412SF-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 24V 12V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE