CC1R5-4805SF-E TDK-Lambda
  • Available: 2,649
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC1R5-4805SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-4805SF-E TDK-Lambda
    CC1R5-4805SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC1R5-4805SF-E is described as CONV DC/DC 1.5W SNGL 48V 5V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED