CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
  • More about CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4805SRP-E TDK-Lambda
    CC30-4805SRP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-4805SRP-E is described as CONV DC/DC 48V 5V 6A 30W SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE