CC30-4815SFP-E TDK-Lambda
  • Available: 99
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC30-4815SFP-E TDK-Lambda
    CC30-4815SFP-E TDK-Lambda
    CC30-4815SFP-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC30-4815SFP-E is described as CONV DC/DC 30W 48V 15V 2A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.