CC6-1203SF-E TDK-Lambda
  • Available: 1,239
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CC6-1203SF-E TDK-Lambda
    CC6-1203SF-E TDK-Lambda
    CC6-1203SF-E is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CC6-1203SF-E is described as CONV DC/DC 6W SNGL 12V 3.3V PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.