CN100A24-5 TDK-Lambda
  • Available: 16
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CN100A24-5 TDK-Lambda
    CN100A24-5 TDK-Lambda
    CN100A24-5 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CN100A24-5 is described as DC-DC 24V OUT 5V 20A 100W PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM