CN30A110-5 TDK-Lambda
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CN30A110-5 TDK-Lambda
    CN30A110-5 TDK-Lambda
    CN30A110-5 is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. CN30A110-5 is described as CONV DC/DC 5V OUT 6A 30W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.