GQA2W008A150V-N07-R TDK-Lambda
  • More about GQA2W008A150V-N07-R TDK-Lambda
    GQA2W008A150V-N07-R TDK-Lambda
    GQA2W008A150V-N07-R is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. GQA2W008A150V-N07-R is described as DC DC CONVERTER 15V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM