GQA2W010A120V-N07-R TDK-Lambda
  • More about GQA2W010A120V-N07-R TDK-Lambda
    GQA2W010A120V-N07-R TDK-Lambda
    GQA2W010A120V-N07-R is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. GQA2W010A120V-N07-R is described as DC DC CONVERTER 12V 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V