IEH48025A120V-109-R TDK-Lambda
  • Part Number: IEH48025A120V-109-R
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: DC/DC CONV PCB 12V 25A 300W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IEH48025A120V-109-R TDK-Lambda
    IEH48025A120V-109-R TDK-Lambda
    IEH48025A120V-109-R is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. IEH48025A120V-109-R is described as DC/DC CONV PCB 12V 25A 300W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.