IQL48011A280V-009-R TDK-Lambda
  • Part Number: IQL48011A280V-009-R
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: DC/DC CONVERTER 28V 11A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IQL48011A280V-009-R TDK-Lambda
    IQL48011A280V-009-R TDK-Lambda
    IQL48011A280V-009-R is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. IQL48011A280V-009-R is described as DC/DC CONVERTER 28V 11A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE