IQL48025A120V-009-R TDK-Lambda
  • Part Number: IQL48025A120V-009-R
  • Manufacturer Name: TDK-Lambda
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 25A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about IQL48025A120V-009-R TDK-Lambda
    IQL48025A120V-009-R TDK-Lambda
    IQL48025A120V-009-R is manufactured by TDK-Lambda and is categorized in the DC/DC Converters category. IQL48025A120V-009-R is described as DC/DC CONVERTER 12V 25A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TDK-Lambda
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM